Balkan FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gdje ces hvala bogu?

2 posters

Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Danijel Čet Sep 04, 2014 8:06 am

Danijel
Danijel
Admin

Broj poruka : 6
Datum upisa : 03.09.2014
Godina : 25
Lokacija : Doboj

https://balkanforum.board-directory.net

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Čet Sep 04, 2014 9:01 am

Petočlana kineska porodica selila se u Ameriku. Njihova imena su Hu, Bu, Chu, Su i Fu, ali da bi dobili vize, morali su svoja imena da prilagode američkim. Tako su im na kraju imena dodata slova "ck" i postali su Huck, Buck, Chuck. Su i Fu su ostali u Kini ..
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Čet Sep 04, 2014 9:18 am

Prodao Bosanac svog papagaja Hrvatu. Papagaj bistar, priča sve u šesnest, samo uvek pozdravlja sa: • Sellam. Nezgodno to Hrvatu, blamira ga ptica stalno pred gostima, i odluči on da ga ne hrani sve dok se papagaj ne dozove pameti. Prođe tako mesec dana i papagaj se ućuti. Konta Hrvat, opametio se. Sav srećan odluči da ponovo počne da ga hrani. Izvadi semena i stavi u kavez, kad će papagaj na to: • Šućur Allahu, isposti se i ovaj mjesec Ramazana!
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Čet Sep 04, 2014 9:26 am

Koja žena uvek zna gde joj se nalazi muž? • Udovica.
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Čet Sep 04, 2014 9:31 am

• Jesi li reko šefu da nas dvoje ne možemo živeti od tvoje bedne plate? • Jesam. • I šta ti je rekao? • Da se razvedem!
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Čet Sep 04, 2014 9:40 am

Dosadilo bubnjaru da sluša viceve o bubnjarima i reši da promeni instrument. Odluči se za harmoniku i ode da je kupi. Kaže on trgovcu: • Dajte mi onu veliku sivu harmoniku. Trgovac: • Vi ste bubnjar, zar ne? • Pa da, kako znate? • To nije harmonika, nego radijator!
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Čet Sep 04, 2014 9:41 am

Došao Haso u javnu kuću u Parizu, i pita neku kurvu: • Pošto? • 100 eura. • Ali ja sam vrlo nezgodan. Dok karam, ja bijem, udaram, razbijam sve ... • E, pa onda je 200 eura. Krenu oni, kad ona zastane i pita: • A koliko ti to biješ? • Dok mi ne vratiš pare!
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Čet Sep 04, 2014 9:42 am

• Ljubavi, obuj na brzinu nove cipele. • Je'l da mi vidiš noge u štikli? • Ma jok bre, nego da mi dohvatiš vinjak sa regala, visoko je, ne možeš bosa.
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Čet Sep 04, 2014 9:43 am

• Svako ima pravo na grešku - reče jež i siđe sa četke za kosu.
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Čet Sep 04, 2014 9:43 am

Prodajem u pola cene kompletnu opremu za pecanje, najnovije mašinice i štapove, gumeni čamac i vanbrodski motor. Telefon: 11111111. Ako se javi muški glas, kažite da ste pogrešili broj.
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Čet Sep 04, 2014 9:44 am

Dolazi čovek kod ginekologa i kaže mu: • Doktore, žena mi je trudna. • To je lepa vest! • Znam, doktore, ali kakav će biti moj seksualni život ovih 9 meseci? • Pa prva 3 meseca možete sve što i ranije, sledeća tri meseca samo kereća poza, a zadnja tri meseca vučja poza. • Dobro, mislim da shvatam za kereću, ali šta je to vučja poza? • Pa ono ..., sediš pored rupe i zavijaš!
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Sub Sep 06, 2014 6:35 pm

Biznismen iz unutrašnjosti dođe nekim "velikim" poslom u Beograd, sretne zgodnu radodajku i ugovore da provedu nož zajedno za 200 E. Sutradan, na rastanku, kaže joj da nema keša kod sebe te da će odmah po povratku narediti svojoj sekretarici da napiše ček koji će joj stiće poštom. Razlog isplate na čeku glasiće: "kirija za stan". Međutim, po povratku, jajara kakva je inače, pokaje se za ono što je obećao procenjujući da je doživljaj preplaćen i naredi sekretarici da pošalje ček na samo 100 E uz popratno objašnjenje: "Poštovana gospođo, u prilogu dostavljam vam ček na 100 E za kiriju. Kao što vidite, ne šaljem vam ugovorenu sumu jer kad smo se pogađali naveli ste me da povjerujem da stan dotle nije bio korišten, da je dobro ugrejan, da je mali, tesan i da bih se u njemu prijatno osećao. Međutim, pri upotrebi, ustanovio sam da je on i ranije korišćen, da grejanje nije funkionisalo, i da je prevelik".
Pročitavši ovo, dama mu spakuje ček u povratnicu sa objašnjenjem: "Pre svega, ne razumem kako ste mogli da očekujete da se tako predivan stan pre vas nije davao na korišćenje. Što se tiče grijanja, toplote bi bilo i previše da ste samo znali kako da nađete kalorifer. A što se prostora tiče, stan je standardne veličine, ali ne krivite men ako nemate dovoljno namještaja da ga napunite. Prema tome, molim vas da mi lepo dostavite ugovorenu sumu, inače ću biti prinuđena da se obratim vašoj trenutnoj gazdarici!".
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Tigar Sre Okt 01, 2014 7:47 pm

Dođe gost u kafanu i pita ga konobarica šta će piti.
Kaže on ja ću gore-dole.
Skontala to konobarica i donese ona njemu pivo.
Kad je donijela pivo pita nju gost kako joj je ime, a ona će njemu:
-Kako naprijed-tako nazad!
A sad kako je bilo ime toj konobarici???????? Very Happy Very Happy
Tigar
Tigar
Admin

Broj poruka : 12
Datum upisa : 04.09.2014
Godina : 31
Lokacija : Stanari

Nazad na vrh Ići dole

Gdje ces hvala bogu? Empty Re: Gdje ces hvala bogu?

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu